Wesela Marzeń Rezerwuj

Kontakt

Koordynator ds. wesel i bankietów
Agnieszka Komborska
Tel. (+48) 663-224-151
agnieszka.komborska@hotel.nafta.pl

Konsultant ds. aranżacji i dekoracji wnętrz
Aleksandra Malik
Tel. (+48) 663-224-146
aleksandra.malik@hotel.nafta.pl

Zapraszamy do zorganizowania Wesela w naszym Hotelu!

Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich Gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną.

Hotel Nafta Krosno to niepowtarzalna atmosfera miejsca, unikalne wnętrza sali weselnej, to również tradycja połączona z prestiżem. Wszystko to sprawi, że Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.

Z przyjemnością pomożemy w realizacji wszystkich Państwa planów i zamierzeń i dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na długo zapadł w Państwa pamięci. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Zapewniamy

  • organizację przyjęcia do godz. 4:00
  • przestronne, klimatyzowane wnętrza
  • profesjonalną obsługę kelnerską 
  • wykwintne menu z nielimitowanym pakietem napoi (kawa z expresu, herbata, soki owocowe, woda gazowana i niegazowana, napoje butelkowane)
  • specjalne menu dla dzieci (1/2 porcji)
  • projektor przeznaczony do prezentacji zdjęć i filmów
  • dla Nowożeńców w prezencie Apartament
  • indywidualne podejście do każdego Klienta

Nasza Koordynatorka ds. wesel i bankietów pomoże ustalić wszelkie szczegóły przyjęcia, a także korzystając z bogatego doświadczenia, zaoferuje sprawdzone rozwiązania oraz będzie czuwać nad przebiegiem przyjęcia weselnego.

Polecamy również usługi naszej Konsultantki ds. dekoracji i aranżacji wnętrz, która sprawi, że sala weselna będzie wymarzonym miejscem pierwszych godzin wspólnego życia Młodej Pary.

Dla każdej Młodej Pary Hotel przygotował specjalny prezent – voucher na podróż poślubną!

Gwarantujemy niezapomniane chwile oraz wspaniałą zabawę.

Hotel Nafta Krosno to najlepszy pomysł na Wasze przyjęcie weselne!

©2021 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).