Piknik firmowy Rezerwuj

Kontakt:

Dział Gastronomii

tel. (+48)13 43 662 12 wew. 515
e-mail: gastronomia@hotel.nafta.pl

Jeżeli Twoja Firma w tym roku obchodzi jubileusz, zaskocz swoich pracowników i w ramach podziękowania za lata współpracy zorganizuj prawdziwy piknik.

Krosno i okolice oferuje wiele imponujących miejsc, które nadają się na zorganizowanie imprezy firmowej. Państwo wybierają miejsce, a my gwarantujemy pełny catering.

Zapewniamy, że nasz niezawodny Catering dotrze w każde miejsce, aby zapewnić niezapomniane wrażenia i prawdziwy smak staropolskiego jadła. Świadczymy także usługi w zakresie dodatkowych atrakcji, pomagamy w wyborze muzyki i jesteśmy przygotowani na wszystkie Państwa propozycje.

Organizując liczne pikniki integracyjne, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom grup i stworzyć specjalnie dla Państwa wyjątkowe warunki. Proponujemy Państwu zorganizowanie firmowej imprezy w miejscu unikalnym na skalę światową - Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce.

Zapewniamy odpowiednie menu. W zależności od charakteru imprezy, Szef kuchni przygotuje atrakcyjne propozycje dań regionalnych i staropolskich, dostosowanych do tematu imprezy, grupy wiekowej i miejsca

Ponadto oferujemy Państwu

  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach Hotelu Nafta Krosno
  • wyżywienie na czas pobytu
  • dostęp do sal konferencyjnych
  • parking zewnętrzny monitorowany
  • bezpłatny dostęp do Strefy Relaksu: jacuzzi, sauna i siłownia
  • darmowe wejście do Pub&Club Nafta

 

©2021 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).