Hotel Nafta Krosno

Czterogwiazdkowy Hotel Nafta Krosno to nowoczesny i elegancki obiekt położony w centrum Krosna.

Czterogwiazdkowy Hotel Nafta Krosno to nowoczesny i elegancki obiekt położony w centrum Krosna.

Hotel Nafta Krosno to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Hotel usytuowany jest w centrum miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku, z jednoczesnym bardzo dogodnym dojazdem z obwodnicy miasta.

Nasz Hotel to niepowtarzalna atmosfera, eleganckie wnętrza oraz tradycja połączona z prestiżem. Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 klimatyzowane i komfortowo urządzone pokoje, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i przestronne apartamenty. Zadbaliśmy również o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Dzięki nowoczesnemu Centrum Konferencyjnemu, Hotel Nafta jest doskonałym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń oraz uroczystości firmowych. W ofercie Centrum znajdują się dwie sale konferencyjne, kameralna sala biznesowa oraz sala bankietowa. W ramach organizacji spotkań zapewniamy także serwis kawowy.

Restauracja Naftaya słynie ze znakomitej kuchni. Restauracja serwuje potrawy kuchni międzynarodowej i regionalnej.

W weekendy zapraszamy do Pub&Club Nafta, w którym przy dobrej muzyce można bawić się do białego rana.

Na hotelowych Gości czeka również Strefa Relaksu, w której nawet krótka wizyta każdemu poprawi samopoczucie.

Na życzenie Gości zapewniamy transport hotelowymi samochodami w dowolne miejsce.

Dbałość o Gościa, życzliwość i tradycyjna polska gościnność to zdecydowane atuty Hotelu Nafta Krosno. Nasi Goście od pierwszych chwil pobytu doświadczają wyjątkowej i profesjonalnej obsługi.

Zapraszamy do współpracy.

©2022 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).